СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ "SUNNY DAY"

Відбувся соціальний проект "Sunny day" для 50-ти дітей вимушених переселенців із зони проведення АТО.
Юні учасники проекту взяли участь в науковому шоу «Interesting science", де стали безпосередніми учасниками в незвичайних дослідах.
Звичайно ж, порадував і здивував всіх дітей фокусник зі своїми особливими фокусами.
Діти своєю активною участю створили особливий настрій. Вони з радістю читали свої улюблені вірші в літературному конкурсі. А також, взяли участь в конкурсі по фейс-арту. На їх дитячих обличчях не тільки сяяли усмішки, а також з'явилися казкові герої, улюблені тварини та просто красиві орнаменти.
Яскравим моментом свята стало фінальне дефіле дітей під бурхливі оплески всіх гостей.
Діти також потанцювали і заспівали веселу українську пісню «Перепілка» разом з талановитою виконавицею Анастасією Кірілейзой.
На завершення свята діти змогли спробувати великий і смачний торт, поласувати морозивом, адже який же дитяче свято без солодких страв.
Після урочистої частини соціального проекту «Sunny day» діти змогли покататися на ролі і автодромі, пострибати на батуті.
Також, всіх гостей чекали сюрпризи, подарунки та пам'ятні фото в креативних зонах.
Організаторами проекту виступила директор Фонду підтримки олімпійського та молодіжного плавання, дружина народного депутата, громадський діяч Інна Силантьєва, а також засновник журналу та інтернет-порталу «LolaKIDS» Оксана Уткіна.Фото проекта